Cari Hesap Takibi

Tek ekrandan cari hesaplarınızın bakiyelerini görüntüleyebilir, onlara fatura kesebilir yada online tahsilat olarak ödeme alabilirsiniz.

 

Cari Hesap Ekstresi

Cari hesap ekstrelerinizi PDF olarak oluşturun ve dilerseniz e-posta olarak müşterinize veya tedarikçinize iletin.

Cari Hareketler

Müşteri ve tedarikçilerinizin tüm fatura ve ödeme hareketlerini anında ve kolayca takip edin.

Gruplayın

Müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi gruplayın. Grup bazlı raporlar ile birlikte daha detaylı bilgilere ulaşın.

e-Posta ile Fatura Gönderin

Müşterilerinize faturalarını e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Müşteriniz anında fatura bilgilerine ulaşır, kredi kartı ile ödeme yapar.

Kolay Tahsilat

Müşteri bakiye bilgilerini e-posta olarak gönderin. Hazır Sanal Pos altyapısı ile müşteri ödemenizi hemen tahsil edin.

Platform Bağımsız

Platform Bilgisayar, telefon ve tablet tam cihazlardan bilgilerinize ulaşın. Zaman ve mekan sizi kısıtlamasın.

Müşteri Ve Tedarikçi Yönetimi

Cari Hesap Takibi ile müşteri ve tedarikçi firma bilgilerini kolayca yönetebilir, cari hesaplara ilişkin ödeme ve tahsilatları takip edebilirsiniz. Internet bağlantısı olan her yerden Hesapbilir platformuna erişip tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

1.000 e-fatura Kontör

HEDİYE!

Ücretsiz e-Fatura Geçişi

e-fatura geçerek zamandan kazanın ve maliyetlerinizi azaltın.

Ekonomik e-fatura kontörleri hemen keşfedin.

Kolay Satışa Adım Atın!

Tam Otomatik Entegrasyon ile

  • Ürünlerinizi hızla oluşturun,
  • Stok ve fiyatları anında senkronize edin,
  • Siparişleriniz otomatik olarak faturalandırılsın,
  • e-Fatura veya e-Arşiv fatura gönderiminde sorunsuz işleyin.

Pazaryerlerindeki başarınızı artırın!

e-Dönüşüm Paketi 1.000 e-kontör hediyeli!15 gün Ücretsiz Deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

Bir işletmenin çalıştığı müşteri ve tedarikçiler cari hesap olarak adlandırılır. Cari hesap takibi ile müşterilerden alınacak tahsilatlar ve tedarikçilere yapılacak ödemelerin durumu takip edilir. Özellikle süreklilik arz eden ticari ilişki içinde olduğunuz müşterileriniz için cari hesap takibi oldukça önemlidir. Hesapbilir ile internet erişimi olan her yerden saniyeler içinde müşteri ve tedarikçilerinizle olan finansal durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.
Alış ve satışlardan sonra oluşturulan satış faturaları ve size gelen alış faturalarını ön muhasebe yazılımına girerek hangi müşteriye veya tedarikçiye ne kadarlık bir ödeme veya tahsilat yapılacağını takip edersiniz. Ayrıca carilerinize mevcut ticari durumunuzu cari hesap ekstresi paylaşarak takip edebilirsiniz.
İşletmenizin sürekliliği için en önemli konulardan biri cari hesap takibinin doğru ve düzgün bir şekilde yapılmasıdır. Cari hesap takibi ile müşteri ve tedarikçilerinizle olan borç alacak hesabını doğru bir şekilde yönetebilirsiniz. Müşterinize ürün satışı gerçekleştirdiğinizde ya da tedarikçinizden mal aldığınızda ön muhasebe programına kaydettiğiniz bu işlemler neticesinde ödeme ve tahsilat zamanına göre işletmenizin finansal durumunu yönetirsiniz.
Cari hesap takip programları, işletmelerin müşteri ve tedarikçi ilişkilerini düzenli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan yazılımlardır.  Hesapbilir bulut tabanlı ön muhasebe platformu ile cari hesap takibini kolaylıkla yapabilir, borç-alacak bilgilerini anında görebilirsiniz.