Ürün ve Stok Yönetimi

Ürünlerinizin anlık olarak stok bilgisini görebilir, kritik stok durumlarında bildirim alabilirsiniz.

Barkod tasarım aracını kullanarak size özel etiket tasarımları hazırlayın.

Detaylı ürün yönetimi ile ürünlerinizi pazaryeri satışlarına hazırlayın.

 

Pazaryeri Takibi

Pazaryerlerinde ürünlerinizi satmak için gerekli tüm detaylı bilgileri hazırlayabilirsiniz. Pazaryeri bazında ürün eşleştirme, fiyat-miktar takibi işlemlerini yapabilirsiniz.

Varyantlı Ürünler

Ürünlerinize ait renk, beden gibi varyant tanımlarını yapabilir ve varyantlara ait resim, fiyat, miktar, barkod gibi bilgileri yönetebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Ürün özelliklerini tanımlayarak e-ticaret ve pazaryeri satışlarınızda müşterlerinize ürünleriniz hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

Ürün Resimleri

Ürün bazında veya varyant bazında ürün resimlerinizi yükleyebilirsiniz. İsterseniz pazaryeri mağazalarınızıda gönderebilirsiniz.

Kategori ve Marka

Kategori ağacı ve marka bilgilerini ürünlerinize tanımlayabilirsiniz.

Barkod Etiketi

Ürünlerinize barkod bilgisi tanımlayın. İhtiyacınıza uygun barkod etiketi şablonunu tasarlayın ve etiket çıktısı alın.

Stok Takibi

Stoklarınızın güncel durumlarını takip edin. Hatalı veya eksik sipariş sorunu yaşamayın. Siparişlerinizi sorunsuz teslim edin.

Depo Yönetimi

Çoklu depo tanımlayarak tüm depo yönetim süreçlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Stok Hareketleri

Geçmiş stok hareketlerini dilediğiniz an ulaşabilir. Hangi faturada hangi işlem olmuş kolaylıkla bilin.

Stok Açılış Bilgileri

Stok kayıdı oluştururken başlangıç stok miktarlarını girebilir ve en doğru stok takibini yapabilirsiniz.

Gruplayın

Ürünlerinizi gruplayın. Grup bazlı raporlar ile birlikte daha detaylı bilgilere ulaşın.

Kritik Stok Durumu

Ürünleriniz için kritik stok miktarı belirleyin, ürün miktarı ilgili seviyenin altına düştüğünde hemen sizi uyaralım.

Pazaryeri Yönetimi

Farklı platformlardaki pazaryeri mağazalarınızı tek panelden yönetin. Tüm pazaryerlerine ait ürün, fiyat, miktar, sipariş, fatura operasyonlarınızı Hesapbilir ile kolayca yapabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Stok ve Depo Yönetimi

Ürünleriniz anlık stok bilgilerini takip edin. Kritik stok durumlarında anında bildirim alın. Dilerseniz ürünlerinizi kategorilere ayırıp, kategori bazlı raporlar alabilirsiniz.

Stok Etiketi

Ürün bazlı barkod oluşturma özelliği sayesinde ürünlerine özel barkod oluşturun. Kendinize özel etiket tasarımları yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayın.

1.000 e-fatura Kontör

HEDİYE!

Ücretsiz e-Fatura Geçişi

e-fatura geçerek zamandan kazanın ve maliyetlerinizi azaltın.

Ekonomik e-fatura kontörleri hemen keşfedin.

1 yıllık aboneliklerde 1.000 e-kontör hediye!



15 gün Ücretsiz Deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İşletmenizde satış yaptığınız ürünlerin güncel miktar bilgilerini takip edebilmeniz için satılan ürün bilgilerini kayıtlı tutmanız çok önemlidir. Satış yaptığınız ürünlerin stok takibine ek olarak işletmenizin devamlılığı için gerekli olan işletmenizde kullanılan malzemelerin takibi de stok takibine girer.

Hesapbilir bulut tabanlı ön muhasebe platformunu kullanarak her alış ve satış işlemini sisteme kayıt ederek, ürünleriniz için giriş ve çıkış haraketlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra her ürün için stok miktar bilgisi otomatik olarak güncellenecektir.

Satışını satış yaptığınız ürünlerin stok miktarlarını güncel olarak takip ederek stok miktarı kritik seviyeye ulaşmış veya tükenmiş olan ürünleri kolayca tespit edebilirsiniz. Böylece ilgili ürünler için gerekli işlemleri yaparak ürünün yeniden tedarik edilmesin sağlayarak, müşterilerinizi için kesintisiz satışa veya hizmete devam edebilirsiniz.

Ön muhasebe yazılımlarının ortak özelliği olan stok takibi ile satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin stok miktarlarını görüntüler ve stok durumlarına göre tedarikçiden temin edebilir ya da üretimini gerçekleştiriyorsanız imal edebilirsiniz. Ayıca detaylı alabileceğiniz satış raporlarıyla da stok satış hızınızı öğrenebilir ve ürün bazında uygun olan stok durumunu çıkarabilirsiniz.