Stok ve Depo Yönetimi

Ürünlerinizin anlık olarak stok bilgisini görebilir, kritik stok durumlarında bildirim alabilirsiniz. Stok detaylarında ise stok hareketlerini listeleyebilirsiniz.

Stok ve Depo Yönetimi

Ürünleriniz anlık stok bilgilerini takip edin. Kritik stok durumlarında anında bildirim alın. Dilerseniz ürünlerinizi kategorilere ayırıp, kategori bazlı raporlar alabilirsiniz. Ürün bazlı barkod oluşturma özelliği sayesinde ürünlerine özel barkod oluşturup uygun tasarımlarla çıktı alabilirsiniz.

Stok Takibi

Stoklarınızın güncel durumlarını takip edin. Hatalı veya eksik sipariş sorunu yaşamayın. Siparişlerinizi sorunsuz teslim edin.

Barkod Etiketi

Ürünlerinize barkod bilgisi tanımlayın. İhtiyacınıza uygun barkod etiketi şablonunu tasarlayın ve etiket çıktısı alın.

Stok Hareketleri

Geçmiş stok hareketlerini dilediğiniz an ulaşabilir. Hangi faturada hangi işlem olmuş kolaylıkla bilin.

Stok Açılış Bilgileri

Stok kayıdı oluştururken başlangıç stok miktarlarını girebilir ve en doğru stok takibini yapabilirsiniz.

Kategoriler

Ürünlerinizi kategorileyin. Kategori bazlı raporlar ile birlikte daha detaylı bilgilere ulaşın.

Kritik Stok Durumu

Ürünleriniz için kritik stok miktarı belirleyin, ürün miktarı ilgili seviyenin altına düştüğünde hemen sizi uyaralım.

15 gün boyunca ücretsiz deneyin

Tüm özellikleri hiç bir kısıtlama olmadan test edin, deneyin.

Stok ve Depo Yönetimi ile ilgili sıkça sorulan sorular?

Stok takibi nedir?

İşletmenizde satış yaptığınız ürünlerin güncel miktar bilgilerini takip edebilmeniz için satılan ürün bilgilerini kayıtlı tutmanız çok önemlidir. Satış yaptığınız ürünlerin stok takibine ek olarak işletmenizin devamlılığı için gerekli olan işletmenizde kullanılan malzemelerin takibi de stok takibine girer.

Stok takibi neden önemlidir?

Satışını satış yaptığınız ürünlerin stok miktarlarını güncel olarak takip ederek stok miktarı kritik seviyeye ulaşmış veya tükenmiş olan ürünleri kolayca tespit edebilirsiniz. Böylece ilgili ürünler için gerekli işlemleri yaparak ürünün yeniden tedarik edilmesin sağlayarak, müşterilerinizi için kesintisiz satışa veya hizmete devam edebilirsiniz.

Stok takibi nasıl yapılır?

Hesapbilir bulut tabanlı ön muhasebe platformunu kullanarak her alış ve satış işlemini sisteme kayıt ederek, ürünleriniz için giriş ve çıkış haraketlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra her ürün için stok miktar bilgisi otomarik olarak güncellenecektir.

Stok takip programı nedir?

Ön muhasebe yazılımlarının ortak özelliği olan stok takibi ile  satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin stok miktarlarını görüntüler ve stok durumlarına göre tedarikçiden temin edebilir ya da üretimini gerçekleştiriyorsanız imal edebilirsiniz. Ayıca detaylı alabileceğiniz satış raporlarıyla da stok satış hızınızı öğrenebilir ve ürün bazında uygun olan stok durumunu çıkarabilirsiniz.