Hesapbilir Kullanım Süresi ve Abonelik İşlemleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hesapbilir Kullanım Süresi ve Abonelik İşlemleri ile İlgili Sıkça Sorulan Soruların Cevapları:

Abonelik Öncesi:

1.Hesapbilir'i Nasıl Kullanabilirim?

  • Hesapbilir, abonelik tabanlı bir programdır ve başlangıçta 15 günlük ücretsiz deneme süresi sunmaktadır. Ücretsiz bir hesap açarak 15 gün boyunca tüm özellikleri kullanabilir, ön muhasebe ihtiyaçlarınızı değerlendirebilir ve ücretsiz ön muhasebe danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

2.Hesapbilir Aboneliği Nasıl İşliyor?

  • Deneme süresinde memnun kalmanız durumunda, aylık veya yıllık periyotlarla Hesapbilir'e abone olabilirsiniz. Aboneliği başlatmadığınız takdirde deneme süresi sona erdiğinde hesabınızın kullanım süresi sona erer.

3.Deneme Süresinde Abonelik Başlatma:

  • Deneme süresi devam ederken Hesapbilir aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Hangi abonelik seçeneğini tercih ederseniz edin, 15 günlük ücretsiz kullanım sürenizi değerlendirebilir ve kredi kartı ve fatura bilgilerinizi girerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Deneme süresi bitmeden aboneliği başlatmanız durumunda, ücretsiz süreniz abonelik sürenize eklenir.

4.Deneme Süresi Sonrasında Abonelik Başlatma:

  • Deneme süresiniz bittikten sonra dahi aynı e-posta adresi ve şifreyle Hesapbilir hesabınıza giriş yaptığınızda, otomatik olarak abonelik sayfasına yönlendirileceksiniz. Aylık veya yıllık abonelik seçeneklerinden birini tercih ettikten sonra kredi kartınız veya havale seçeneklerinden birisi ile Hesapbilir aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

5.Banka Havalesi veya EFT İle Ödeme Yapabilir Miyim?

  • Aylık paket dışındaki tüm paketler için havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Hesap bilgilerini kullanarak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

6.Taksitli Ödeme Yapabilir Miyim?

  • Yıllık abonelikte kredi kartına taksit imkânı bulunmamaktadır.

Abonelik Sonrası:

1.Aboneliğime Ait Fatura Ne Zaman Gönderilir?

  • Kredi kartı veya banka havalesi ile aboneliğin başlatılmasını takiben 7 iş günü içinde e-arşiv faturanız otomatik olarak e-posta adresinize gönderilir. E-fatura kullanıcısıysanız, faturanız doğrudan Hesapbilir hesabınıza düşer.

2.Abonelik Dönemi Sonunda Ne Olur?

  • Abonelik modeli, süre bitiminde Ayarlar sayfasındaki üyeliğimi yenile butonuna basarak ödeme seçeneğinize göre ödeme yaptıktan sonra üyeliğiniz yenilenecektir. Devam etmek istemiyorsanız aboneliğiniz yenilenmediği için iptal olacaktır.

3.Aboneliği Nasıl İptal Edebilirim?

  • Abonelik başladıktan sonra istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal edildiğinde bir sonraki abonelik yenileme dönemi için ücretlendirme yapılmaz. Geçmiş dönemlere ait ücret iadesi yapılmaz.

4.Aboneliği İptal Etsem, Verilerimi Dışa Aktarabilir Miyim?

  • Evet. Aboneliği iptal etme sürecinde verilerinizi dışa aktarmak istediğinizi destek ekibimize bildirmeniz yeterlidir.
Abonelik işlemlerinizle ilgili herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız olursa, destek ekibimize e-posta veya telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Hesapbilir konusunda ilginizi çekebilecek diğer yazılarımız: